Konkurs "Mistrz Pięknego Czytania 2023"

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

"MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA 2023"

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas II – VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Niegowa.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 31 października 2023 r. dostarczyć do Biblioteki podpisaną przez Rodzica/Opiekuna prawnego kartę zgłoszenia uczestnika wraz z  klauzulą informacyjną (dokumenty dostępne poniżej oraz w siedzibie placówki).

Konkurs zostanie przeprowadzony w pięciu kategoriach wiekowych:

• Kategoria I – uczniowie klas II
  • Kategoria II – uczniowie klas III
  • Kategoria III – uczniowie klas IV
  • Kategoria IV – uczniowie klas V-VI
  • Kategoria V – uczniowie klas VII-VIII

Uczestnicy konkursu kategorii I-III ( młodsze klasy II-IV ) będą czytać fragment swojej ulubionej książki (proza).

Uczestnicy konkursu kategorii IV-V ( klasy starsze V-VIII ) będą czytać poezję, wybrane wiersze Wisławy Szymborskiej, Patronki Roku 2023.

Przesłuchania uczestników konkursu odbędą się w Bibliotece w Niegowie.

6  listopada br. godz. 10:00 -   klasy młodsze II-IV

8 listopada br. godz. 10:00 - klasy starsze  V-VIII  (zmiana terminu)

Regulamin i karta zgłoszenia

PAŹ

Zdjęcie: Plakat zapraszający uczniów klas II-VIII do udziału w konkursie "Mistrz Pięknego Czytania 2023". W lewym rogu stos kolorowych książek, w prawym dziecko czytające książkę. Wokół plakatu niebieska ramka.