CZYTNIKI EBOOKÓW W TWOJEJ BIBLIOTECE - głosuj w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim!

Zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego (bo.slaskie.pl) na zadanie z puli EKO: CZYTNIKI EBOOKÓW W TWOJEJ BIBLIOTECE – WYPOŻYCZ I CZYTAJ BEZ OGRANICZEŃ (kod projektu: MBO-0160/W/23).

Celem zadania jest zakup czytników ebooków, które będą wypożyczane czytelnikom w ponad 70 bibliotekach publicznych województwa śląskiego!

Głosowanie odbędzie się w dniach 1sierpnia – 12 września.

Uczestniczyć w nim mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego (również nieletni).

Dzięki Waszym głosom czytelnicy bibliotek będą mogli korzystać z niedużych i lekkich czytników, znacznie bardziej przyjaznych dla wzroku niż smartfony.

Jeden czytnik może pomieścić kilka tysięcy książek elektronicznych. Czytniki posiadają wiele praktycznych funkcji ułatwiających czytanie, zachowując jednocześnie widok strony podobny do tradycyjnej książki. Można na nich korzystać z własnych ebooków oraz udostępnianych przez biblioteki, również poprzez popularne aplikacje.

Głosowanie odbędzie się pod adresem:

Lista zadań znajduje się na stronie:

SIE

Zdjęcie: Plakat informujący o projekcie: Czytniki ebooków w twojej bibliotece - wypożyczaj i czytaj bez ograniczeń! Podane są informacje zachęcające do głosowania na w/w zadanie. Kolorowe napisy na zielonym tle.