Warsztaty komiksowe - relacja!

15 marca 2023 roku w naszej bibliotece odbyły się warsztaty z tworzenia komiksów.

Zajęcia poprowadził Pan Zbigniew Masternak: pisarz, dziennikarz, scenarzysta filmowy i autor komiksów.

Uczestnicy tworzyli komiksy o Niegowie. Wymyślone przez dzieci historyjki były bardzo ciekawe i oryginalne. Podobnie rysunki, wykonane zostały na wysokim poziomie. Wiele prac zostało wyróżnionych i nagrodzonych. Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz cenne wskazówki od prowadzącego, motywujące do dalszej pracy.

Tworzenie komiksów wcale nie jest takie proste, ale jest to bardzo przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu! Zachęcamy wszystkich do twórczych prac!

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach przedsięwzięcia grantowego "Biblioteka Niegowa bardziej dostępna!"

Program Kultura bez barier