Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biblioteka@bibliotekaniegowa.pl

34 31 510 72

Czytać każdy może

Czytać każdy może

Biblioteka Publiczna Gminy Niegowa

Blog

Lekcja biblioteczna w Łutowcu!

Lekcja biblioteczna w Łutowcu!

18.10.22r. odwiedziliśmy dzieci z Przedszkola i Szkoły Podstawowej Fundacji Elementarz.

Za pomocą teatrzyku kamishibai, dzieci wysłuchały bajki "O wilku i siedmiu koźlątkach". Dowiedziały się jak zostać czytelnikami naszej biblioteki, poznały również budowę książki oraz zasady jej traktowania. Przedszkolaki zostały poinformowane o nowej edycji projektu Mała książka - wielki człowiek, w którym od kilku lat bierzemy udział.
Dziękujemy za miło spędzony czas i zapraszamy do Biblioteki!????
Fotorelacja!
 
  W klasie, małe dzieci stoją przy biurku i oglądają książeczkę prezentowaną przez kobietę. W tle zielona szkolna tablica. Klasa szkolna, małe dzieci stoją przy ławkach wraz z panią nauczycielką i słuchają informacji o projekcie realizowanym przez bibliotekę.  Dzieci siedzą przy długim stole, układają z pociętych elementów obrazek przedstawiający wilka i koźlątko.  Małe dzieci siedzą na kolorowym dywanie i oglądają książeczki dla dzieci przyniesione przez kobietę.

15

LIS

2022

175

razy

czytano

140/333

bibliotekaniegowa.pl

Najnowsze aktualności

Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Rys historyczny

W 1946 ro­ku Ra­da Mi­nistrów wy­da­ła de­kret o organizowaniu sie­ci bibliotek publicznych. W następstwie tego dekretu Gminna Rada Narodowa powołała w 1949 roku Bibliotekę Publiczną w Niegowie.

Stanowisko kierownika Biblioteki objął Jan Sztuka, placówka znalazła swą siedzibę w Szkole Podstawowej w Niegowie. Stan księgozbioru po 1949 roku wynosił 940 woluminów.

Logo serwisu.

Biblioteka Publiczna
Gminy Niegowa

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Klasa szkolna. Dzieci siedzą na krzesłach, słuchają bajki czytanej przez bibliotekarza, zaprezentowanej za pomocą teatrzyku kamischibai.

Zdjęcie: Klasa szkolna. Dzieci siedzą na krzesłach, słuchają bajki czytanej przez bibliotekarza, zaprezentowanej za pomocą teatrzyku kamischibai.
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia