Czytać każdy może

Mała Książka Wielki Człowiek

Przedstawiamy Naszych Super Czytelników!

Projekt Instytutu Książki Mała Książka Wielki Człowiek http://wielki-czlowiek.pl/przedszkolaki/

WRZ

Najnowsze aktualności

W 1946 ro­ku Ra­da Mi­nistrów wy­da­ła de­kret o organizowaniu sie­ci bibliotek publicznych. W następstwie tego dekretu Gminna Rada Narodowa powołała w 1949 roku Bibliotekę Publiczną w Niegowie.

Zdjęcie: Uśmiechnięta dziewczynka trzyma w rękach dyplom w związku z udziałem w akcji Mała Książ Wielki Człowiek. Obok zdjęcie książeczek, które biblioteka rozdaje przedszkolakom wraz z kolorowymi zakładkami i naklejkami zwierzątkami.

Dzieci w bibliotece, nagrodzone dyplomami.

Zdjęcie: Dzieci w bibliotece, nagrodzone dyplomami.

Dzieci w bibliotece nagrodzone dyplomami i książeczkami.

Zdjęcie: Dzieci w bibliotece nagrodzone dyplomami i książeczkami.