Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biblioteka@bibliotekaniegowa.pl

34 31 510 72

Biblioteka Publiczna w Niegowie

Biblioteka Publiczna w Niegowie

Biblioteka Publiczna Gminy Niegowa

Blog

EBOOKI DOSTĘPNE W NASZEJ BIBLIOTECE!

EBOOKI DOSTĘPNE W NASZEJ BIBLIOTECE!

DARMOWY DOSTĘP DO  3 SERWISÓW Z EBOOKAMI:

  • LEGIMI
  • IBUK Libra
  • Ebookpoint BIBLIO

Od 1 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Ebookpoint BIBLIO, zawierającym bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Aby otrzymać dostęp do Ebookpoint BIBLIO wykonaj następujące kroki:

– pobierz osobiście kod w Bibliotece Publicznej Gminy Niegowa lub mailowo, pisząc na adres bibliotekaniegowa@op.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem)

– wejdź na https://biblio.ebookpoint.pl/rejestracja

– zarejestruj się lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto

– wprowadź otrzymany kod

– korzystaj z tysięcy ebooków, audiobooków oraz kursów online!

Filmiki instruktażowe:

https://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=SXL5mc&mc=JA&s=BQaZCxY&u=QOr5R&z=EQLsGWZ&

https://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=SXL584&mc=JA&s=BQaZCxY&u=QOr5R&z=E9ZUQHX&

Czytelnicy mają możliwość zapoznania się z ofertą ebookpoint BIBLIO przed ewentualnym pobraniem kodu. Zasoby tej bazy można przeglądać pod adresem: https://biblio.ebookpoint.pl/zasoby-biblioteki

Informujemy również o możliwości korzystania z BIBLIO przez aplikację mobilną.

Załączam linki do pobrania:

Android

iOS

Po wygaśnięciu dostępu (limit czasowy 30 dni) możesz pobrać w naszej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Od 2 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

Aby otrzymać dostęp do Legimi wykonaj następujące kroki:

– pobierz kod w Bibliotece  Publicznej Gminy Niegowa lub mailowo, pisząc na adres bibliotekaniegowa@op.pl i podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem)

– wejdź na stronę www.legimi.pl/bs_katowice/

– wprowadź otrzymany kod

– załóż konto lub zaloguj się na swoje konto, jeśli już je posiadasz

– czytaj bez ograniczeń przez 30 dni od momentu aktywacji kodu!

Po wygaśnięciu dostępu możesz pobrać w naszej bibliotece następny miesięczny kod. W każdym miesiącu kalendarzowym wydawana jest kolejna, ograniczona liczba kodów. Kto pierwszy ten lepszy!

Od 4 sierpnia 2021 roku nasza biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków w serwisie IBUK Libra. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Aby otrzymać dostęp do IBUK Libra wykonaj następujące kroki:

– pobierz kod w Bibliotece Publicznej Gminy Niegowa lub mailowo, pisząc na adres bibliotekaniegowa@op.pl, podaj swoje imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (musisz być naszym zarejestrowanym czytelnikiem)

– wejdź na stronę https://libra.ibuk.pl/

– postępuj zgodnie z instrukcją dostępną na  https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

Dostęp uzyskano w ramach zadania “Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

30

LIP

2021

165

razy

czytano

281/375

bibliotekaniegowa.pl

Najnowsze aktualności

Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Rys historyczny

W 1946 ro­ku Ra­da Mi­nistrów wy­da­ła de­kret o organizowaniu sie­ci bibliotek publicznych. W następstwie tego dekretu Gminna Rada Narodowa powołała w 1949 roku Bibliotekę Publiczną w Niegowie.

Stanowisko kierownika Biblioteki objął Jan Sztuka, placówka znalazła swą siedzibę w Szkole Podstawowej w Niegowie. Stan księgozbioru po 1949 roku wynosił 940 woluminów.

Logo serwisu.

Biblioteka Publiczna
Gminy Niegowa

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Formularz kontaktowy

Pytanie do burmistrza

Zgłoś usterkę

Formularz zgłoszenia