Czytać każdy może

Randka w ciemno z książką!

Zapraszamy wszystkich czytelników i miłośników książek do wspólnej walentynkowej zabawy – Randki w ciemno z książką!

Walentynki to świetna okazja do zakochania się w czytaniu, bo książka to świetny kompan na długie zimowe wieczory, bezsenne noce, wypady urlopowe i wspólny odpoczynek.

Zachęcamy do wyboru książki, ale bez oceniania jej po okładce. Dlaczego? Wybierając nową książkę do czytania, często kierujemy się autorem, przeczytaną recenzją, opinią innych osób, marketingowym tekstem albo cudną okładką. Zdarzyć się może, że w ten sposób przeoczymy prawdziwy skarb ukryty pod nieatrakcyjnym opakowaniem.

Co zrobić aby w wziąć udział w akcji? Wystarczy jedynie przyjść do naszej biblioteki i wypożyczyć opakowaną książkę, ale z ukrytym autorem i tytułem.

Na czytelników czekają słodkie upominki:)

LUT