Biblioteka Publiczna w Niegowie

Akcja Kinder – Przerwa na wspólne czytanie!

Od 2.11 do 30.11 w Bibliotece  czekają na Ciebie specjalnie oznaczone kartony Kinder. Zostaw tam książki do wspólnego czytania, z których wyrosły już Twoje dzieci, a Kinder razem z wydawnictwem Znak dołoży nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których brakuje książek do wspólnego czytania.

Zbieramy pełnowartościowe książki dla dzieci w wieku 2-14 lat, książki nie mogą być uszkodzone.

Razem możemy sprawić radość – bo czytanie to kochanie!

LIS