Czytanie otwiera umysł

Zapraszamy dzieci na warsztaty KREATYWNE DZIECKO-MĄDRY CZŁOWIEK!

Metoda Soward Skills to innowacyjne podejście do rozwijania kompetencji społecznych u dzieci.
Zajęcia uczą, jak budować zdrowe relacje, skutecznie komunikować się, radzić sobie ze stresem i emocjami.
Pomagają dzieciom lepiej adaptować się w szkole, zmniejszać uzależnienie od elektroniki oraz rozwijać empatię i umiejętność rozwiązywania konfliktów.
Warsztaty odbędą się:
???? 8 lipca (poniedziałek)
???? 11:00 - 14:00
???? wiek 8-10 lat
Koszt: 130 zł (płatne w dniu warsztatów osobie prowadzącej)
Zapisy: 34 315 10 72, 570 134 577
Podczas zajęć będą wykonywane zdjęcia w celu udokumentowania wydarzenia oraz promowania działalności BPG Niegowa. Relacja z wydarzenia zostanie opublikowana na stronie internetowej biblioteki oraz w jej mediach społecznościowych.

LIP